Radka Vacková
hypoteční makléřka

Radka Vacková nám ušetřila značnou finanční částku

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval paní Radce Vackové za její cenné rady a pomoc, které nám před pěti lety výrazně usnadnily realizaci koupě našeho domu.  Paní Vacková nám nabídla několik variant financování a velmi se snažila vybrat pro nás to nejvhodnější řešení. Nakonec jsme vybrali bankovní společnost, kde máme vedený běžný účet, díky paní Vackové jsme navíc získali nadstandardní úrokovou sazbu.

Příští rok nám končí pětiletá fixace, takže jsem s předstihem začal pátrat po nabídkách refinancování, s důvěrou jsem se tedy obrátil na Radku Vackovou. Opět vypracovala několik alternativ, které byly samozřejmě výrazně výhodnější, než sazba na které nám nyní dobíhá fixace, ale též výhodnější než aktuální nabídky bankovních ústavů. Oslovil jsem stávající banku se žádostí o sdělení, jakou mi nabídnou úrokovou sazbu pro další fixační období, po oznámení, jaké mám konkurenční nabídky, se stávající banka pokusila tyto nabídky dorovnat. Dostali jsme návrh na sazbu vyšší o 0.1% (než nejvýhodnější nabídka od R. Vackové), tuto nabídku jsme akceptovali – nemusíme řešit založení BÚ v jiném ústavu, nutnost dalšího pojištění, odhad nemovitosti, atd.

Shrnuto – ačkoliv jsme nevyužili nabídky na refinancování vypracované paní Vackovou, i tak nám (díky předložení jí vypracovaných návrhů naší stávající bance) ušetřila značnou finanční částku.

Ještě jednou moc děkuji  a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat poradit ve financování bydlení, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Radku Vackovou.

Roman Štěch

Comments are closed here.