Radka Vacková
hypoteční makléřka

Hypotéka se sazbou 1,49 %? Možnost existuje

V současnosti existuje možnost zprostředkovat hypotéku s vynikajícím úrokem 1,49 %. Úrokové sazby hypoték totiž dosáhly absolutního minima a zdá se, že už není prakticky žádný prostor k dalšímu poklesu.

Hypotéky v loňském roce předvedly hned několikrát po sobě pád sazeb na historické dno. Průměrná úroková sazba nakonec v červnu klesla až na hranici 2,05 %. Banky tradičně přichází s mnohými akčními nabídkami, což sráží úrokové sazby dolů. Klienti mohou dosáhnout na sazby začínající již na 1,49 %, jak se můžete přesvědčit z online porovnání hypoték.

Protože disponujeme silnou pozicí na trhu, dokážeme našim klientům zprostředkovat hypotéku velmi levně. Aktuálně se sazbami od 1,49 %, což je naprosto vynikající sazba a troufnu si říci, že lepší už to dlouho nebude.

Hypoteční kalkulačka Gepard Finance nabízí přehledné srovnání úrokových sazeb

Každý z uživatelů kalkulačky si může během několika kliknutí ověřit, na jakou sazbu dosáhne s ohledem na zadané parametry. Nejde ale jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu. Hypoteční kalkulačka Gepard Finance poskytuje základní porovnání nabídek. Je pak ale na konkrétním makléři, který produkt klientovi doporučí v závislosti na jeho individuálních potřebách.

Najděte si nejlepší sazbu hypotéky zde!

Comments are closed here.