Radka Vacková
hypoteční makléřka

Celý proces vyřizování hypotéky byl neočekávaně hladký a rychlý

Rád bych tímto vyjádřil velkou spokojenost se způsobem, jakým naší potřebu rychlé a na míru připravené hypotéky vyřešila vaše makléřka Radka Vacková. Přestože jsme z jiného města a časově velmi pracovně vytížení, bez problémů za námi dorazila večer a na místě s námi strávila několik hodin, dokud jsme všechny alternativy naší budoucí hypotéky neprojednali. Osobní schůzce již předcházela kvalitní příprava po e-mailu, v rámci které nám zpracovala nejlepší nabídku na trhu podle našeho zadání a současně vyjednala exkluzivní podmínky u banky, u které máme dlouhodobě účet. Díky tomu byly podmínky obou bank prakticky totožné a my mohli zvolit z naší strany papírově nejjednodušší variantu. Součástí servisu paní Vackové byly i další služby nutné k čerpání peněz, jako například pomoc při zajištění pojistky. Díky tomu byl pro nás celý proces žádosti a čerpání hypotéky neočekávaně hladký a rychlý.

Závěrem bych chtěl zmínit i svůj osobní postřeh člověka, který téměř 20 let pracuje v marketingu a obchodě a v posledních letech je mj. specialistou na prodej služeb. Pracoval jsem  a pracuji pro různé nadnárodní společnosti, z nichž některé jsou světovými ikonami (např. Apple). Během své profesní dráhy jsem stačil pochopit, jak by měl vypadat kvalitní servis a právě takového se nám od Radky Vackové dostalo.

Velmi rád po této zkušenosti doporučím vaší společnost  všem, kteří by její služby mohly využít, Abych nezapomněl, i práce pana Ševčíka byla na vysoké úrovni.

Ještě jednou děkuji a přeji vaší společnosti hodně úspěchů.

S přátelským pozdravem

Bc. Petr Rýdl, MBA, petrrydl@centrum.cz

Comments are closed here.